Hakkımızda

25 yıllık profesyonel deneyimlerimiz ve ayrıca akademik çalışmalarımız eşliğinde, 2013 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz D12 Danışmanlık ve Eğitim Şirketi, ilk gününden bu yana tamamen bağımsız ve tarafsız olarak her yıl büyüyen bir ivme ile yeni iş kollarını bünyesine ekleyerek danışmanlık hizmetlerini geniş bir yelpaze ile sürdürmektedir.

Kurucularının Sigorta & Risk Yönetimi Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri alanlarında 25 yıla uzanan profesyonel iş yaşamlarının yanında akademik çalışmaları da devam etmektedir.

Sigorta & Risk Yönetimi ve Eğitim hizmetlerimizin yanında, konusunda uzman, tecrübeli ve yetkin insan kaynağı bulma ve işe yerleştirme alanında iş partnerlerimize hizmet sunmak ve ülkemizin çalışan istihdamına katkıda bulunmak üzere Türkiye İş Kurumu’nun 30.08.2022 tarih ve 1403 numaralı aracılık izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak İnsan Kaynakları alanında Seçme ve Yerleştirme faaliyetleri de bünyemize eklenmiştir.

Danışanlarına komple iş çözümleri sağlayan D12 Danışmanlık ; bir yandan kaliteli ve hızlı sonuca ulaşmak yönünde çaba harcarken, diğer yandan işe yerleştirme süreçlerini yüksek etik standartlarda, şeffaflık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak yürütmektedir.

Amacımız iş ortaklarımızla kurduğumuz güvene dayalı ve uzun vadeli iş birliğimizi iş ortaklarının stratejik önceliklerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına katkı sağlayacak İnsan Kaynakları hizmetleri sunarken, fark yaratan ve insan odaklı bir yaklaşım ile hareket etmektedir.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu