İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI, SEÇME & YERLEŞTİRME HİZMETLERİMİZ

25 yıllık Sigortacılık, Risk Yönetimi ve Finans alanlarındaki profesyonel deneyimlerimiz ve ayrıca akademik çalışmalarımız eşliğinde, 2013 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz D12 Danışmanlık ve Risk Yönetim Şirketi, ilk gününden bu yana tamamen bağımsız ve tarafsız olarak sigorta ve finans sektörüne yönelik danışmanlık hizmetlerini geniş bir yelpaze ile sürdürmektedir.

Sigorta, Finans ve Teknoloji sektörü odaklı olarak; konusunda uzman, sektöründe tecrübeli ve yetkin insan kaynağı bulma ve işe yerleştirme alanında iş partnerlerimize hizmet sunmak ve ülkemizin sigorta sektörü çalışan istihdamına katkıda bulunmak üzere Türkiye İş Kurumu’nun 30.08.2022 tarih ve 1403 numaralı aracılık izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak İnsan Kaynakları alanında Seçme ve Yerleştirme faaliyetlerini de bünyesine katmıştır.

D12 Danışmanlık, iş ortaklarıyla kurduğu güvene dayalı ve uzun vadeli iş birliğiyle sunduğu danışmanlık hizmetlerinin yanında sigorta sektörüne yönelik İnsan Kaynakları alanında da değer yaratmayı hedefleyen bir danışmanlık şirketidir. İş ortaklarının stratejik önceliklerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına katkı sağlayacak İnsan Kaynakları hizmetleri sunarken, fark yaratan ve insan odaklı yaklaşım ile hareket etmektedir.

Bir yandan kaliteli ve hızlı sonuca ulaşmak yönünde çaba harcarken, diğer yandan işe yerleştirme süreçlerini yüksek etik standartlarda, şeffaflık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak yürütmektedir.

D12 Danışmanlık, Özel İstihdam Bürosu Olarak 05/09/2022 - 04/09/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu’nun 30.08.2022 tarih ve 1403 numaralı aracılık izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmamaktadır.

İş başvurularınız için ik@d12.com.tr email adresine özgeçmişlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu